Return to Závodní tenis

Jednotlivci

Každoročně v létě i v zimě jsme pořadateli turnajů jednotlivců všech věkových kategorií pod záštitou Českého tenisového svazu, včetně turnajů kategorie B. Výsledky turnajů a data jejich konání jsou k vyhledání na stránkách Českého tenisového svazu v sekci Jednotlivci.

VÝSLEDKY NAŠICH HRÁČŮ NAJDETE NA IS CZ.TENIS.

V soutěžích jednotlivců se v roce 2022 naše hráčky a hráči zúčastňovali řady turnajů u nás i v zahraničí. Vybrané výsledky:

O.Vejšický (2004):
vítěz turnaje kategorie A dospělí Klatovy, vítěz turnaje kategorie B Karlovy Vary, vítěz turnaje kategorie B Oaza Praha, finalista pražského přeboru jednotlivců, finalista turnaje kategorie A Brno. Účastník Pardubické juniorky dorostu. Vítěz turnaje kategorie A dorostu Karlovy Vary.
K.Zámečníková (2005):
vítězka turnaje kategorie B dospělí Praha Modřany, přebornice Prahy ve čtyřhře žen, vítězka turnaje kat. B dorost Duchcov, finalistka turnaje kategorie A dorost Rakovník a Ostrava.
P.Panáček (2005):
vítěz čtyřher na turnajích ITF Preveza (ITA) a Antalya (TUR) a finalista dvouhry v Aarles (BEL).

Dále naši hráči, jmenovitě Z.Bohatová (2001), Š.Drlík (2009), M.Forman (2002), D.Jašek (2004), S.Kotaracová (2008), E.Martincová (2007), J.Manhart (2010), T.Navara (2011) a A.Vejšická (2009), se pravidelně zúčastňovali turnajů ČTS, některé z nich v kategorii C i vyhráli. Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci klubu.

Náš klub byl v roce 2022 pořadatelem 6ti turnajů ČTS vyšší třídy B.

V soutěžích jednotlivců v roce 2021 O.Vejšický vyhrál turnaj ITF ve Vídni (RAK) a byl finalistou na turnajích ITF v Timisoaře (RUM) a v Žilině (SVK). Spolu s P.Panáčkem zvítězili ve čtyřhře v rumunské Timisoaře.
K.Zámečníková vyhrála naše domácí B dorostu ve dvouhře i čtyřhře.

V roce 2021 nás naši hráči Šarlota Sofie Sirotková (2001) a Martin Kazda (2001) reprezentovali na světové tenisové univerziádě v Římě, kde M.Kazda skončil na krásném 2. místě a spolu ve smíšené čtyřhře byli třetí.

V roce 2020 se O.Vejšický stal přeborníkem Prahy dorostu a vyhrál taktéž domácí B ve dvouhře i čtyřhře a turnaj kategorie B v Praze Bohnicích.
K.Zámečníková vyhrála turnaje dorostu kategorie B v Šumperku, Strakonicích, Přerově, Řevnici a byla 2. na turnaji kategorie A dorostu v Ostravě.

V roce 2018 byl O.Vejšický vícemistr světa s repre ČR, vítěz 4 turnajů ETA do 14 let, mistr ČR ve čtyřhře do 14 let. Hráči Kladiva, Sirotková, Sedláková, Zámečníková, Panáčková, Bušek, Panáček a další vyhráli řadu turnajů ČTS.