Naše úspěchy

V kategorii jednotlivců u nás hrají a trénují Oldřich Vejšický a Aneta Kučmová (Kladivová) a řada dalších hráčů, kteří mají mezinárodní zkušenosti z turnajů ETA a ITF, a kteří vyhráli mnoho top turnajů kategorie A a B v ČR.

Družstva

Rok 2022: VÝSLEDKY DRUŽSTEV:

Dospělí si při své první účasti v 1. lize po barážové výhře nad TC Schichr Mariánské Lázně udrželi prvoligovou příslušnost i pro rok 2023.
Družstvo B: Divize Praha – 5. místo.
Družstvo C: 1. třída – 5.místo.
Družstvo D: 3. třída – 1. místo, postup!!!

Dorost A v 1. lize smolně prohrál ze čtyř mečbolů o postup na MČR s družstvem SK Hamr a skončil na 3. místě.
Družstvo B dorostu: 1. třída – 2. místo
Družstvo C: 2. třída – 2. místo a postup!!!
Družstvo D: 3. třída – 1. místo a postup!!!

Starší žactvo A: 1. třída – 5. místo
Družstvo B: 2. třída – 1. místo a postup!!!
Družstvo C: 3. třída

Mladší žactvo – družstvo A: 1. třída – 2. místo
Družstvo B: 2. třída

Všem postupujícím gratulujeme a děkujeme rodičům, kteří dělali vedoucí družstev, za spolupráci.

V letech 2020-21 byl systém soutěží ČTS i mezinárodních ovlivněn covidem, takže pouze stručné shrnutí našich největších úspěchů tohoto období:
Družstvo dospělích postoupilo v roce 2021 do 1. ligy!!!
Družstvo dorostu v roce 2020 vyhrálo 1. ligu a postoupilo na finálový turnaj MČR, kde obsadilo 7. místo!!! V roce 2021 skončilo v 1. lize třetí.

Dorost 2020

V roce 2018 se zúčastnila všechna družstva „A“ mládeže pražské ligy. Družstvo dorostu vyhrálo pražskou ligu a postoupilo do kvalifikace na MČR. Družstvo dospělých nadále zůstává v pražské divizi.

VÝSLEDKY NAŠICH  DRUŽSTEV V SEZONĚ 2017

NÁŠ KLUB REPREZENTOVALO V SOUTĚŽÍCH DRUŽTEV 13 TÝMŮ , 3 V KAT. DOSPĚLÍCH , 4 V DOROSTU  , 3 V STARŠÍM ŽACTVU , 2 V MLADŠÍM ŽACTVU A 1 V BABYTENISU.

SEZONA 2017 SKONČILA V LIZE VELICE ÚSPĚŠNĚ , TÝM „A! DOSPĚLÍCH POSTOUPIL DO DIVIZE , DOROST  „A! OBSADIL V LIZE 5. MÍSTO , DOROST“B! POSTOUPIL DO LIGY , STARŠÍ ŽACTVO „A! OBHÁJILO VÍTĚZSTVÍ V LIZE A ZÍSKALO PREZIDENTSKÝ POHÁR A MOMENTÁLNĚ BOJUJE NA MČR VE FINÁLOVÉ ČÁSTI O POSTUP DO SEMIFINÁLE S TK NERIDÉ , DRUŽSTVO „B! POSTOUPILO TAKTÉŽ DO LIGY . MLADŠÍ ŽACTVO „A! OBSADILO KONEČNÉ 5. MÍSTO V LIZE , KDYŽ DO POSLEDNÍ CHVÍLE BOJOVALO O MČR A DRUŽSTVO „B! POSTOUPILO DO 1. TŘÍDY.

VŠEM HRÁČŮM  DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI KLUBU .

Družstvo straších žáků obsadilo 5. místo na Mistrovství České republiky, které se konalo 21. až 24. srpna 2014 v Rakovníku.

Jednotlivci

Každoročně v létě i v zimě jsme pořadateli turnajů jednotlivců všech věkových kategorií pod záštitou Českého tenisového svazu, včetně turnajů kategorie B. Výsledky turnajů a data jejich konání jsou k vyhledání na stránkách Českého tenisového svazu v sekci Jednotlivci.

VÝSLEDKY NAŠICH HRÁČŮ NAJDETE NA IS CZ.TENIS.

V soutěžích jednotlivců se v roce 2022 naše hráčky a hráči zúčastňovali řady turnajů u nás i v zahraničí. Vybrané výsledky:

O.Vejšický (2004):
vítěz turnaje kategorie A dospělí Klatovy, vítěz turnaje kategorie B Karlovy Vary, vítěz turnaje kategorie B Oaza Praha, finalista pražského přeboru jednotlivců, finalista turnaje kategorie A Brno. Účastník Pardubické juniorky dorostu. Vítěz turnaje kategorie A dorostu Karlovy Vary.
K.Zámečníková (2005):
vítězka turnaje kategorie B dospělí Praha Modřany, přebornice Prahy ve čtyřhře žen, vítězka turnaje kat. B dorost Duchcov, finalistka turnaje kategorie A dorost Rakovník a Ostrava.
P.Panáček (2005):
vítěz čtyřher na turnajích ITF Preveza (ITA) a Antalya (TUR) a finalista dvouhry v Aarles (BEL).

Dále naši hráči, jmenovitě Z.Bohatová (2001), Š.Drlík (2009), M.Forman (2002), D.Jašek (2004), S.Kotaracová (2008), E.Martincová (2007), J.Manhart (2010), T.Navara (2011) a A.Vejšická (2009), se pravidelně zúčastňovali turnajů ČTS, některé z nich v kategorii C i vyhráli. Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci klubu.

Náš klub byl v roce 2022 pořadatelem 6ti turnajů ČTS vyšší třídy B.

V soutěžích jednotlivců v roce 2021 O.Vejšický vyhrál turnaj ITF ve Vídni (RAK) a byl finalistou na turnajích ITF v Timisoaře (RUM) a v Žilině (SVK). Spolu s P.Panáčkem zvítězili ve čtyřhře v rumunské Timisoaře.
K.Zámečníková vyhrála naše domácí B dorostu ve dvouhře i čtyřhře.

V roce 2021 nás naši hráči Šarlota Sofie Sirotková (2001) a Martin Kazda (2001) reprezentovali na světové tenisové univerziádě v Římě, kde M.Kazda skončil na krásném 2. místě a spolu ve smíšené čtyřhře byli třetí.

V roce 2020 se O.Vejšický stal přeborníkem Prahy dorostu a vyhrál taktéž domácí B ve dvouhře i čtyřhře a turnaj kategorie B v Praze Bohnicích.
K.Zámečníková vyhrála turnaje dorostu kategorie B v Šumperku, Strakonicích, Přerově, Řevnici a byla 2. na turnaji kategorie A dorostu v Ostravě.

V roce 2018 byl O.Vejšický vícemistr světa s repre ČR, vítěz 4 turnajů ETA do 14 let, mistr ČR ve čtyřhře do 14 let. Hráči Kladiva, Sirotková, Sedláková, Zámečníková, Panáčková, Bušek, Panáček a další vyhráli řadu turnajů ČTS.

O.Vejšický – Vídeň, 2021